Дебет і Кредит

Правильний облік – Застава Вашого Успіху Швидко і професійно вирішимо Ваші проблеми

Звертайтеся прямо зараз!

Натискаючи на кнопку "Замовити дзвінок", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Звертайтеся прямо зараз!

Натискаючи на кнопку "Замовити дзвінок", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Наша компанія «Дебет і Кредит» заснована в 2010 році.

  Від моменту повстання, ми позиціонували себе як вузькопрофільна бухгалтерська компанія.Протягом всього часу праці, реалії показують нам, що ми повинні переглянути своє бачення і дати нашому клієнтові повний спектр послуг: починаючи від реєстрації юридичної особи, підбору виду діяльності, системи оподаткування, вибору банку і т.д.

  До комплексного супроводу господарської діяльності компанії на українському ринку. Нині до наших партнерів належать підприємства різних форм власності і систем оподаткування, яким ми надаємо комплексне обслуговування, і з кожним роком все більше керівників приймають рішення про аутсорсинг бухгалтерських і юридичних послуг, як це роблять європейські компанії


1

Бухгалтерскі послуги

2

Послуги для фінансових компаній

3

Для закордонних компаній

4

Аудиторські послуги

5

Реєстрація і ліквідація


Чому ми?

Чому ми? Працюючи з нами, ви отримуєте:
  • Входимо в TOP - 10 аутсорсингових компаній України
  • Вибір року
  • Фінансова гарантія-страхування професійної діяльності - 1 000 000 мл. гривень
  • Трирівневий контроль якості послуг
  • Звільнення часу на розвиток бізнесу
  • Рішення складних питань
За час діяльності ТОВ «Дебет і Кредит» десятки підприємців та підприємств переконалися в вигідності та безпеці ведення зовнішнього бухгалтерського, податкового обліку і аудиту в нашій компанії. Керівники та підприємці тепер можуть повністю присвятити себе своїм головним задачам з розвитку і функціонування бізнесу, оскільки тепер всією їхньою бухгалтерською та податковою звітністю і документацією займаються наші спеціалісти. Також ми допомагаємо оперативно вирішити будь-які питання, що виникають в відносинах з податковою службою, пенсійним фондом та іншими державними органами.

Звертайтеся прямо зараз!

Натискаючи на кнопку "Замовити дзвінок", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Відповідь проста: наша робота – зробити ваш бізнес простішим, ефективнішим, прибутковішим і безпечнішим! Окрім всього іншого, ви звільните багато часу,  який ви витрачали на вирішення рутинних питань.   А далі вирішуйте самі – використовувати цей час   для розвитку бізнесу або ж нарешті приділити трохи уваги близьким людям та власним бажанням. Ситуація в економіці нашої країни негативно відзначилась практично на всіх підприємствах і підприємцях: попит впав, ринок звузився і прибуток більшості підприємств знизилась та продовжує падати. На плаву залишаються ті, хто вчасно зміг відреагувати на умови, що змінюються і вжити певних заходів. Одним з таких заходів вважається спрощення бізнесу через передачу окремих функцій до аутсорсингу. Не потрібно тримати штат з бухгалтерським та юридичним відділами, якщо у вас є можливість залучити до вирішення тієї чи іншої задачі наших юристів та бухгалтерів. Не потрібно зберігати у себе сотні тисяч паперів та архівів, якщо їх можна привезти до нас, оцифрувати і отримати цілодобовий онлайн-доступ до потрібної інформації.

Аутсорсинг бізнес процесів: чому це потрібно Вашій фірмі?

Аутсорсинг бізнес-процесів – чому це потрібно вашій компанії?   Не потрібно бігати державними інституціями, стежити за кардинильними змінами в законодавстві, переживати через помилки бухгалтера в податковій звітності і веденні бухгалтерського обліку. Ми будемо слідкувати і виконувати всі необхідні дії. І ми будемо нести фінансову відповідальність, якщо якась помилка станеться з нашої вини. Чим менше рутинних питань займають час керівника, тим більше часу та сил він має для стратегічного розвитку і реалізації нових проектів. Наші ж послуги допоможуть позбавити вас від рутини, яка заважає зосередитися на головному. Поки ваші конкуренти будуть вирішувати, як правильно трактувати новий закон, як заповнити звіт, як і що оплачувати в черговий фонд, податкову і т.д. – ви займатиметеся своїм бізнесом. Тому що інші питання вирішуватимемо ми!

Вважається, що бухгалтерські послуги доволі дорогі. Це міф, що засновано на поверховому розрахунку питання. Якщо порівняти затрати на найманого бухгалтера (заробітна плата, податки, оренда робочого місця, меблі, техніка, програмне забезпечення, періодика) і витрати на послуги ведення бухгалтерії, то ви отримаєте цілком співмірні цифри. В низці випадків, вартість послуг бухгалтерського чи іншого аутсорсингу будуть набагато дешевше вартості праці найманого бухгалтера. Але це не головне.

Напевно бухгалтерське обслуговування - це занадто дорого?

Мабуть бухгалтерське обслуговування – це занадто дорого? Важливо те, що помилки вашого бухгалтера або юриста можуть дійсно ДУЖЕ дорого обійтися вашому бізнесу. Ми ж надаємо повну фінансову гарантію! Будь-які штрафи та санкції, які будуть нараховані з нашої вини, ми оплачуємо самі. Завдяки нашій підтримці, ви зможете тримати удар в будь-якій ситуації! Зв’яжіться з нашим консультантом за телефоном (044) 585-95-95 і ми підкажемо вам, як саме ми можемо бути корисні для вашого бізнесу. Бухгалтерські послуги в Києві, бухгалтерський аутсорсинг, ведення бухгалтерії. Ми можемо запропонувати вашому бізнесу все, що треба!

Завдяки нашій підтримці, Ви зможете тримати удар в будь-якій ситуації!

Зв’яжіться з нашим консультантом по телефону (044) 585-95-95
Бухгалтерські послуги в Києві, бухгалтерський аутсорсинг, ведення бухгалтерії. Ми можемо запропонувати вашому бізнесу, все, що потрібно!